UUS!
Liitu kohe!
Aprillist kõik Stokkerid avatud ka laupäeviti!
Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
pakiautomaati, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
Frontaallaadur 409, JCB
Frontaallaadur 409, JCB
Frontaallaadur 409, JCB

Frontaallaadur 409, JCB

Tootekood: 409&JCB   , C
 • Stage IIIB/Tier 4i vastavusega JCB Diesel by Kohler mootor
 • Hüdrostaatiline ajam lihtsaks juhtimiseks
 • Tugev ja mitmekülgne rõhutatud roolimissüsteem koos külgnihkega
 • 55,4kW võimsust ja 300 Nm jõumoment
 • Suurepärane nähtavus igas suunas ja parim operaatori mugavus
 • Lihtsasti hooldatav ja äärmiselt ohutult käitatav
Tellitav toode
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 54.5 kW
  • Töökaal: 5926 kg
  • Liikumiskiirus: 40 km/h
  • Otsatapi kõrgus: 3340 mm
  • FTTL: 3584 kg
  Tehnilised andmed

  Masina max töökaal: 5 926 kg
  Pikkus ilma tööorganiga: 4 630 mm
  Laius: 1 898 mm
  Kõrgus: 2 643 mm
  Mootori võimsus 55 (74) kW (Hj)
  Silindrite arv: 4
  Max. Tõstejõud otse kopaga: 4 583 kg
  Max. Tõstejõud täispöördel kopaga: 3 648 kg
  Max. Tõstekõrgus kopa lõikeplaadini: 3 189 mm

  Masina komplektsus

  - Hüdrostaatiline jõuülekanne
  - Manuaal juhtimine
  - Rehvid MICHELIN XMCL 400/70R20
  - Juhikaalu järgi reguleeritav iste
  - Lisavarustuse kiirühendus
  - Kabiin põhjamaade soojendusega, kabiini õhufilter
  - Tagasikäigu helisignaal, massilüliti, turvavöö
  - Sõidu- ja töötuled, lisatöötuled
  - Vilkur, tagasivaatepeegelid, päikesesirm
  - LSD sillad 75% piiratud libisemisega
  - Kopp 1.2 m3 lõikeplaadiga
  Pildid on illustratiivsed.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • 409 mudeli näol on tegemist äärmiselt tootliku frontaallaaduriga, millel on kompaktsed mõõtmed, töövõime, mitmekülgsus, paindlikkus ja kompromissitu tootlus. Seade on varustatud 55,4kW mootoriga, mis genereerib jõumomendi 300 Nm ning annab jõudu 2 käiguga hüdrostaatilisele ülekandele maksimaalse tõstekõrgusega 3189 mm. Käesoleval laadimisseadmel on lisaks kõrge kvaliteediga komponendid, mugavus ja külluslikult ergonoomikat, suurepärane ehituskvaliteet, karmid ohutustasemed ja sujuv hooldatavus. Kokkuvõttes on tegemist ideaalse töövahendiga nii põllumajanduse kui ka ehituse valdkonnas.
 • A_WLS_409_12
   • HOOLDUS
   • JÕUÜLEKANDE JÕUDLUS
   • KVALITEET, USALDUSVÄÄRSUS JA V
   • MUGAVUS, OHUTUS JA HOOLDATAVUS
   • OHUTUS JA TURVALISUS
   • TÄIELIK TOOTLUS
   • Enamus T4F mootoreid kasutavad DPF filtrit või SCR-i, mis vajavad kulukat AdBlue vedelikku või kuumuskindlaid määrdeõlisid. Uus JCB disainitud Kohleri mootor seda ei vaja, vähendades hooldus- ja käituskulusid. JCB 409 frontaallaaduri operaatoritel ja haldajatel on ligipääs olulisele infole, nagu masina tööajad ja häiresõnumid, ühe nupuvajutusega kabiinis asuval ekraanil ja vajadusel JCB LiveLink telemaatikasüsteemi kaudu. JCB 409 mudelil on tsüklondisainiga eelfilter, mis suurendab õhu filtreerimist ja pikendab vastavalt hooldusintervalle. Suur ühes tükis kapott võimaldab kiiret ja mugavat ligipääsu kõigile igapäevastele kontrollpunktidele ning ka teie frontaallaaduri mootorile ja jahutusplokile. Teie kohalik JCB edasimüüja pakub kõiki varuosasid teie 409 laadimisseadme tarbeks, kaasa arvatud JCB Diesel by Kohleri mootori komponente. Lisaks kattuvad käesoleva mudeli osad komponendid teiste JCB mudelitega, mis tähendab, et varuosade saadavus on veelgi parem. Stiilne ja uuenduslik armatuurlaua keskne ekraan kombineerib analoognupud ja värvilise LCD ekraani, mis suudab kuvada seadme seisukorra üksikasju, hooldusvajadust, käitamisinfot ja muud.
   • JCB ja Kohler on tootnud 409 mudelile ülima kompaktse frontaallaaduri mootori. See on Stage IIIB/Tier 4F vastavusega, kasutades üksnes DOC-id, samal ajal kui võimsus ja jõumoment madalatel pööretel tagavad kütusesäästu. Seadme mõõtmed on kompaktsed ja pöörderaadiused väiksed. Mootori muutuva kiirusega vändast juhitav jahutusventilaator hoiab optimaalset kiirust kõigi nõudmiste tarbeks, kasutamata sealjuures liigselt mootori võimsust. Võimsus suunatakse efektiivselt maapinnale uuendusliku kere kaudu, mille kõigi komponentide vahel valitseb ideaalne harmoonia. Me pakume JCB 409 mudelile mitmeid silla valikuid, kaasa arvatud avatud diferentsiaalid tugevale pinnasele ja piiratud libisemisega diferentsiaalid pehmele mudasele pinnasele. Meie 100% vahetatav esisilla diferentsiaalluku valik pakub ülimat haarduvust mudas ning ei genereeri põikjõudu, kahjustamata maapinda, kui funktsionaalsus ei ole kasutuses. Seda saab aktiveerida ka liikudes ja koormat transportides. Tänu hüdrostaatilisele ajamisüsteemile on 409 frontaallaadur lihtsasti käitatav ka kogenematutele juhtidele. See tähendab, et masina ülekoormamise ja liigse kütusekulu risk on väiksem.
   • Oleme 409 frontaallaaduril kasutanud üksnes kõige kvaliteetsemaid mootori, jõuülekande ja silla komponente tootjatelt, nagu DANA ja Bosch. Käesoleval laadimisseadmel on tugev kere ja parim võimalik kaalujaotus; kõik see võimaldab väliste jõudude optimaalset taluvust. Me mõistame, et materjalide laadimine võib olla raske ning kasutame seetõttu tugevat keskset liigendit, mis võngub ±40°. Täppismasinaehitus tagab käesolevatel laadimisseadmetel kõrge taluvuse ning poltide ja pukside täpse paiknemise. Tagumised tuled paiknevad tugeva vastukaalu ümbrise sees, olles kaitstud löökide eest, ja hüdraulikavoolikud on hoolikalt suunatud, korralikult klammerdatud ja paigutatud eemale potentsiaalsetest ohtlikest punktidest. Me kasutame uusimaid tootmisprotsesse, piiratud elementide analüüsi ja laialdast testimist, et saavutada kõige kõrgem kvaliteet. Külmkambris testimine tagab käivitumise ka temperatuuril -20°C.
   • Uuel 409 frontaallaaduril on oma klassi parim madala müratasemega käitaja keskkond väsimuse vähendamiseks, mugavuse suurendamiseks ja produktiivsuse kasvatamiseks. Nähtavus on esmaklassiline suurepärase vaateväljaga igas suunas tänu suurtele klaaspaneelidele ja kitsastele kabiini sammastele. Paralleelsete laadurpoomide geomeetria suurendab seda veelgi. Lai ukseava ja mugavalt paigutatud astmed teevad ligipääsu 409 frontaallaaduri kabiinile lihtsaks ja ohutuks, samal ajal kui ergonoomilise paigutsega juhtnupud on mugavalt käeulatuses. Ka kompaktlaaduri hooldatavus on hämmastav, hõlmates maapinnalt ligipääsetavaid grupeeritud igapäevaseid kontrollpunkte, avarat kapotti ja pikki 500-tunniseid mootori hooldusintervalle. Õliga immutatud ketaspidurid pakuvad praktiliselt hooldusvaba tööiga ning kõik mootori hoolduspunktid on mugavuse suurendamiseks grupeeritud.
   • JCB 409 frontaallaadurit on võimalik varustada uue immobilisaatori valikuga, mis ennetavad varastamist teie masinapargis. Astmed on kaldu, võrdsete vahedega ja mugavalt paigutatud käepidemetega, et operaatoritel oleks JCB 409 seadmesse sisenedes või sellest väljudes alati kolm puutepunkti. heitgaaside järeltöötluseta on meie JCB Diesel by Kohler mootorid äärmiselt kompaktsed, tagades enneolematu nähtavuse. Kaldus tagumine kapott pakub takistusteta vaatevälja ning summuti ja õhu juurdevoolu filter ei takista seda. Oleme seadmele lisanud kabiinis paikneva kaheastmelise kiirliidese isolatsioonisüsteemi, et takistada lisaseadmete soovimatut vabastamist 409 laadimisseadmel.
   • Meie kiire voolu valikuga on JCB 409 kompaktse frontaallaaduri hüdraulikasüsteemi mahutavus 30 liitri võrra suurem, võimaldades suuremat voolukiirust 120,8 l/min. JCB rõhutatud roolimissüsteem hõlmab lihtsasti kasutatavat küljele nihkumist, mis on ideaalne kaubaaluste paigutamiseks. JCB 409 mudelil on äärmiselt mitmekülgne frontaallaadur, mis tuleb toime mitmete ülesannetega, hõlmates küllaldaselt valikuid ideaalse lahenduse loomiseks teie vajadustele ning tohutut ühilduvate lisaseadmete valikut. Varustage oma frontaallaadur meie uue puksiirvalikuga ning saate puksiirlati koos tagumise elektrivarustuse ja hüdraulikaga, mis võimaldab pukseerida kuni 3,5 tonni ja kanda tagumisi lisaseadmeid, nagu soolapuisturid. Võimsuse jaotamisega ülekande ja hüdraulika vahel võimaldab meie nihkuv pedaal täpset, efektiivset ja sujuvat koorma käitlemist. Meie laadimiskopad on veelgi mitmekülgsemad, kui kasutate nii eesmisi kui ka tagumisi lisaseadmeid; näiteks võite kombineerida lumesaha ja tagumise puisturi.

Küsi nõu spetsialistilt

 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 • Klienditugi E-R 8.00-20.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid parooli?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
 • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? Loe lisa või →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun