Open MenuKõik kategooriadOpen SearchOpen CartOpen Account
X

Esikopp 2600mm 2500L POME

417&JCB , C
2640.00 €
Sisaldab TASUTA tarnet
Vali kogus
tk
Eeldatav tarneaeg 28.09.2017
88.63€ / kuu
14 päeva TASUTA tagastus ja 2 aastane garantii
 • EFEKTIIVSUS
 • HOOLDUS
 • MUGAVUS
 • OHUTUS
 • TOOTLUS JA TÖÖVÕIME
 • KVALITEET, USALDUSVÄÄRSUS JA V
 • Vaata laoseisu
 • Soovin järelmaksu
 • Kasutusjuhendid / manused
 • Käesoleva JCB 417 AGRI laadimisseadme Tier 4i EcoMAX mootor kasutab meie Tier 3 mootoritega võrreldes vähem kütust, säästes teie raha.

  EcoMAX genereerib suure võimsuse ja jõumomendi mootori madalal kiirusel, ühildudes kütusesäästult ülekande ja hüdraulikasüsteemiga.

  Mootor töötab ka madala kvaliteediga kütustega, võimaldades masinat edasi müüa erinevates regioonides ja tõstes seega jääkväärtust.

  Kõrged pidurid vähendavad hõõrdumist teel liikumise ja ümberpaigutamise käigus, mis parandab teie laadimisseadme kütusesäästu.

  417 AGRI mudeli muudetava töömahuga kolbpumbad on sisendiks koormustundlikule ventiiliplokile, mis tarbib võimsust üksnes vajadusel, pakkudes täpset ja efektiivset laaduri juhtimist.

  JCB 417 AGRI frontaallaaduri mootori paarisventilaator kohandab oma kiirust automaatselt sõltuvalt õhutemperatuurist, optimeerides jahutust, säästes kütust ja vähendades müra.

  Meie regenereeriv kallutusvooluring parandab frontaallaaduri tsükliaegu, lisaks suurendab see säästlikkust, vähendades hüdraulikasüsteemi võimsuse tarbimist.

  Lisaks teeb proportsionaalne kohandatav tugisüsteemi voolu kiirus spetsiaalsete lisaseadmete kasutamise lihtsamaks.

  + Kuva rohkem
 • Kiire ja lihtne ligipääs mootorile ja jahutusplokile on tagatud tänu 417 AGRI laadimisseadme suurele ühes tükis kapotile.

  Maapinnalt ligipääsetavad igapäevased kontrollpunktid ja määrdepunktid teevad elu veelgi lihtsamaks ja turvalisemaks.

  Kuna EcoMAX kasutab uuenduslikku JCB Clean Burn tehnoloogiat, siis on mootor Tier 4i/Stage 3B vastavusega vajamata järeltöötlust, nagu DPF või SCR.

  See omakorda tähendab, et AdBlue vedeliku hooldus ei ole vajalik, vähendades hooldus- ja käituskulusid.

  Laia tuumaga ühepoolne jahutusplokk tagab maksimaalse võimekuse ning laseb väiksemad materjaliosad läbi, vajades seega vähem puhastamist.

  Tsüklondisainiga õhupuhasti ja õhu juurdevoolu puhastussüsteem vähendavad jääkide kogunemist õhufiltris, pikendades hooldusintervalle veelgi.

  Elektrooniline jälgimissüsteem edastab reaalajas infot masina seisukorra kohta, kaitstes nii JCB 417 AGRI frontaallaadurit kui ka selle juhti.

  Valikvarustuses automaatse määrimise komplektiga hoolitseb teie laadimisseade ise oma määrdeaine vajaduste eest.

  Täielikult hüdrauliline kahe vooluringiga pidurisüsteem mitme õliga immutatud kettaga tagab 417 AGRI frontaallaaduri sisuliselt hooldusvajaduseta tööea.

  + Kuva rohkem
 • JCB 417 AGRI laadurseadme kallutatavat teleskooproolisammast saab kergesti kohandada.

  Lisaks saavad operaatorid valida endale ideaalse juhtimissüsteemi: mitu kangi, kang ja eraldi lisakang või meie uus juhtkang ja elektrohüdrauliline proportsionaalne lisaseade.

  Stiilne ja uuenduslik armatuurlaua keskne ekraan kombineerib analoognupud ja värvilise LCD ekraani, mis suudab kuvada seadme seisukorra üksikasju, hooldusvajadust, käitamisinfot ja muud.

  Konditsioneeri ja automaatse kliimaseadme juhtvalikud aitavad luua ideaalse töötemperatuuri.

  Kabiin on mootorist isoleeritud esipaneeli ja õhukambriga, vähendades müra ja kuumust.

  Valitavad laadimisseadise fikseerimisasendid võimaldavad operaatoritel määrata kõrguse piiranguid, kaeve- ja tõstefunktsioonidesse naasmist ohutuse ja tootluse suurendamiseks.

  3 või 4 pooliga hüdraulikasüsteem ja kiirliides võimaldavad kasutada mitmeid lisaseadmeid täiendava mitmekülgsuse saavutamiseks.

  JCB Smoothride vedrustus pehmendab 417 AGRI frontaallaaduri lööke ja vähendab seega materjali pudenemist ja strukturaalset survet, suurendades samal ajal operaatori mugavust.

  3 osast koosnev lamineeritud esiklaas pakub suurepärast nähtavust, samal ajal kui sisepeeglid, soojendusega välispeeglid, valikvarustuses tahavaatekaamera ja kaldus tagumine kapott võimaldavad head nähtavust seadme taha.

  Valige seadmele sobiv iste: mehhaaniline või õhkvedrustusega, vinüülkatte või kangaga või isegi Actimo XXL valik.

  Sellel istmel on soojendusega õhkvedrustus, alaselja tugi, käetoed, seljatoe laiendus ja peatugi, mis on kõik täielikult kohandatavad.

  + Kuva rohkem
 • Astmed on kallutatud ja võrdsete vahedega ning täiendatud mugavalt paigutatud käepidemetega, mis pakuvad kolme puutepunkti igal hetkel.

  417 AGRI laadimisseade pakub enneolematut nähtavust, meie EcoMAX mootor ei vaja kohmakat järeltöötlust ning on seega äärmiselt kompaktne, paiknedes kaldus tagumise kapoti all, kusjuures summuti ja õhu juurdevoolu filter on mõlemad peidetud.

  frontaallaaduri kabiin toetub isolaatorile, see on vastavuses ROPS/FOPS standarditega ja hermeetiliselt suletud kaitseks tolmu eest.

  Lisaks saate valida värske õhu, süsiniku ja P3 – HEPA tagastusfiltrite vahel.

  JCB 417 AGRI laadimisseadmel on sisemised peeglid, soojendusega välispeeglid ja kapoti peeglid, mis tagavad parima nähtavuse igas suunas.

  Meie valikvarustuses tahavaatekaamera kuvab kabiinis paikneval värvikuvaril selge vaate seadme taga toimuvast.

  Kabiinis paiknev elektrooniline kaheastmeline kiirliidese isolatsioonisüsteem kaitseb lisaseadmete soovimatu vabastamise eest.

  Hoolimata laadimisseadmel kasutatavatest ratastest ja rehvidest on nii masina esi- kui ka tagaosa kaitstud täismõõdus põrkeraudadega, mis on integreeritud tugeva kerega.

  + Kuva rohkem
 • Lisavoolu kiirus on samuti täielikult kohandatav liikumise ajal lisaseadmete täpseks juhtimiseks, valida saab isegi pideva voolu pöörlevatele lisaseadmetele.

  JCB auhinnatud EcoMAX 4,4-liitrine mootor annab käesolevale frontaallaadurile võimsuse 93 kW (125 hj) ja 550 Nm, muudetava geomeetriaga turbosüsteem suurendab töövõimet mootori madalatel kiirustel, parandades tsükliaegu ja veojõudu.

  Erinevate silla valikutega saab JCB 417 AGRI mudelit kohandada iga rakendusega.

  Avatud diferentsiaalid on ideaalsed tugeva pinna korral, samal ajal kui piiratud libisemisega diferentsiaalid sobivad suurepäraselt pehme ja mudase väiksema haarduvusega pinna korral.

  Nutikas JCB elektrooniline haldussüsteem suudab siduri katkestada piduripedaali kaudu, tagades frontaallaaduri efektiivse ja tootliku töö.

  Antud funktsionaalsus juhib veojõudu ülekande kaudu ja suunab maksimaalse võimsuse laadurisse, vähendades pidurite kulumist ja kütusetarbimist.

  JCB 417 AGRI laadimisseadme muudetava töömahuga kolbpump tagab voolukiiruse 156 l/min ülimaks multifunktsionaalsuseks.

  Paralleelse tõstmise ja arvukate lisaseadmete toetamiseks on antud frontaallaaduril suure jõumomendiga (HT) laaduri poom ning võimalus lisada Super HT poom rakenduste, nagu puistepunkrite ja veokite laadimine tarbeks.

  Oleme taganud JCB 417 AGRI mudelil suurepärase nähtavuse ette suunas, samal ajal kui meie valikvarustuses kiirliides teeb lisaseadmete vahetamise lihtsaks ja efektiivseks (isegi eriotstarbeliste lisaseadmete korral).

  + Kuva rohkem
 • Tõestamaks meie EcoMax mootorite kvaliteeti oleme me neid testinud 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal, kaasa arvatud laadimisseadmetel, kõige karmimatel rakendustel ja keskkondades.

  Piiratud elementide analüüs ja kere testimine tagavad ülima strukturaalse tugevuse ja vastupidavuse, samal ajal kui robotmasinaehitus, täppisvärvimise tehnoloogia ja innovatiivsed koostetehnikad aitavad saavutada parima võimaliku kvaliteedi.

  Külmkambris testimine tagab seadme käivitumise temperatuuridel kuni -20?C.

  frontaallaaduri kapoti, süvendis paiknevate tagatulede ja jahutusploki kaitseks löökide eest oleme lisanud täislaiuses tagumise vastukaalu.

  JCB 417 AGRI hüdraulikasüsteemi paak ja kütusepaak on mõlemad kere sees, pakkudes kaitset ja strukturaalset tugevust.

  Liigendil on tugev karpristlõige, mis on märkimisväärselt tugevam ühest katteplaadist, ja voolikud on hoolikalt suunatud ja klammerdatud läbi liigendi.

  Roolirammid paiknevad kõrgel ja on kahjustuste eest kaitstud.

  Täppismasinaehitus tagab kõrge taluvuse ning poltide ja pukside täpse paiknemise, liigendil on tugev keskne polt ja suur puks ning lisaks kaks koonusrull-laagrit, mis tulevad toime nii vertikaalse kui ka horisontaalse koormusega.

  + Kuva rohkem
 • Eeldatav tarneaeg 28.09.2017

  Tarneinfo

 • finance

  Sissemakse %

  Kuumakse

  Hind

  Sissemakse

  Periood

  Vali lähim tööriistakeskus

  Eesnimi

  Perekonnanimi

  Isikukood

  Telefon

  E-post

  Aadress

  Postiindeks

  Töökoht

  Ametinimetus

  Igakuised netosissetulekud €/kuus

  Olemasolevad finantskohustused kokku €/kuus


  Stokkeri järelmaks on mugav võimalus soetada vajalikud tööriistad või seadmed korraga ning maksta nende eest osade kaupa! Järelmaks aitab hajutada suuremaid väljaminekuid ning vajamineva tööriista saab kohe kätte. Järelmaksuga ostmine on lihtne. Vastuse oma taotlusele saate kiirelt ning järelmaksulepingu saate sõlmida teile lähimas Stokkeri keskuses.

  Loe lisaks

 
 
Stokker on Baltikumi suurim tööriistakeskus ulatudes 32 kauplusega ja 20,000 m2 teenindus-pinnaga üle kolme riigi. Kaubavalikusse kuulub üle 250,000 erineva toote.
 
 
 
 
 
Sisene e-poodi
Unustasid parooli?


Ei ole veel registreerunud? Loo uus kliendikonto

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Sisene läbi Facebook´iLogi sisse läbi Google´i