Open MenuTooted e-poesOpen SearchOpen CartOpen Account
X

Üks isemoodi pesupea.

01.12 2014 09:54

Tänapäeval on survepesurid muutunud majapidamistes väga tavalisteks abimeesteks. Nendega saab pesta nii sõiduautot ja kõnniteed kui ka pritsida viljapuid. Kuid nagu ikka tööriista ostmisel kipub olema, tekitatakse pahatihti endale tööd juurde. Näiteks niidate te lükatava niidukiga esialgu väikest muruplatsi, aga kui te muretsete endale murutraktori, suureneb automaatselt ka niidetav pindala. Sama lugu on ka survepesuritega. Esialgne rahulik autopesu võib üsna pea sujuvalt üle minna sammaldunud eterniitkatuse puhastamiseks. Siis võib juhtuda, et esialgu kõiki vajadusi rahuldanud survepesurist ühel hetkel enam ei piisa. Vett tuleb, surve tundub normaalne, aga mustust maha ei saa.

Rotojet pesu.jpg

 

Mida sellisel juhul teha? Kellel rahakott paksem, ostab poest tõenäoliselt uue võimsama pesuri. Kui aga olete oma praeguse masinaga rahul, kuid soovite lihtsalt veesurvet tugevdada, siis lahendab teie probleemi rotojeti pesupea.

Mis on rotojeti pesupea? Tegemist on natuke teistmoodi pesupeaga. Parema pildi saamiseks vaatame, missuguseid pesupäid me praegu kasutame.

Üldiselt on pesuritel kaasas pesupea, mis võimaldab pesta kahtmoodi. Üks variant kujutab endast otsest veejuga, mis on küll tugeva survega, kuid mille surveala on piiratud. Teine variant on lehviksurvejuga, mis on tavaliselt reguleeritav, ja sellega on võimalik saavutada teile sobivaim lahendus. Kuid mida laiema lehvikjoaga pesta, seda nõrgem on survejõud.

Rotojet.jpg

Rotojet pesupea

Rotojeti pesupea puhul on eelnimetatud võimalused liidetud ja saavutatud täiesti teistmoodi tulemus. Veesurve on tugev, kuid samal ajal on võimalik pesta laiemaid alasid korraga. Insenerid on võtnud kasutusele süsteemi, mille puhul pesupeast väljub üks väga tugeva survega veejuga, mis pannakse laiema tööala saavutamiseks pöörlema.

Tulemuseks on maksimaalse survega veejuga, mis on samal ajal lehvikjoa laiusega. Rotojeti pesupea surve on tavalise pesupeaga võrreldes kuni 10× võimsam. Nüüd saate oma endise pesuriga eemaldada ka väga tugevat mustust – kasutage lihtsalt rotojeti pesupead!

Pidage kindlasti meeles, et kui olete soetanud suure võimsusega survepesuri ja ühendanud selle külge ka rotojeti pesupea, peate olema äärmiselt ettevaatlik. Nimelt võib liigne veesurve kahjustada näiteks auto värvi või muid õrnemaid pindu. Samuti tuleb jälgida, et väga tugevat veesurvet ei suunataks kunagi inimese poole.

Rotojet düüsi video:

 

Artiklid

kõik artiklid
 
Sisene e-poodi
Unustasid parooli?


Ei ole veel registreerunud? Loo uus kliendikonto

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Sisene läbi Facebook´iLogi sisse läbi Google´i
Kulu-+ja+varuosad+aiatehnikale